Aktualności

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W GALERII RYNEK JUŻ ZA MOMENT!

Dodano dnia: 12 Grudzień 2019 r., w kategorii Aktualności

Regionalne produkty, pyszne smakołyki, unikatowe świąteczne dekoracje i magiczna atmosfera to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekać na Was będą podczas Kiermaszu Świątecznego w Galerii Rynek! Tegoroczne wydarzenie rozpocznie się już w najbliższy czwartek i potrwa aż do poniedziałku. Sprawdźcie, czym zaskoczy Was kiermasz w tym roku!

Zapraszamy Was na zakupy z magią Świąt w tle w dniach 19-23 grudnia.

 NAJLEPSZE SERY TYLKO W GALERII RYNEK

Dodano dnia: 12 Grudzień 2019 r., w kategorii Aktualności

Trudno go uniknąć na obiad, kolację lub śniadanie. Występuje w różnych formach, przeobraża się, topi, płynie i cieszy podniebienie. Trafia do najmłodszych – jako przekąska i do starszych. Od 12 do 23 grudnia możecie kupić swój ulubiony ser na stoisku Sery Wiejskie. Znajdziecie tam również inne smakołyki. Jakie? Musicie sprawdzić sami!    

 SOBOTA PEŁNA MIKOŁAJKOWYCH ATRAKCJI

Dodano dnia: 09 Grudzień 2019 r., w kategorii Aktualności

Z okazji Mikołajek w pasażu Galerii Rynek, w sobotę 7 grudnia odbyła się specjalna mikołajkowa impreza, podczas której dzieci spotkały samą Myszką Miki, z którą mogły potańczyć, porozmawiać i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Co więcej – korzystając z przygotowanych atrakcji uczestnicy zabaw mogli tworzyć przypinki, kartki i inne ozdoby świąteczne. Nie zabrakło wesołych zabaw z animatorami, konkursów i konkurencji z upominkami ufundowanymi m.in. przez Drogerię Natura, Stokrotkę, NEONET, Toys Office, Office World, Kwiaciarnię, Mystiq, Diamond Collection i Teletorium.ODWIEDZAJ NAS RÓWNIEŻ W NIEDZIELE

Dodano dnia: 06 Grudzień 2019 r., w kategorii Aktualności

Zapraszamy na zakupy 15, 22 oraz 29 grudnia!PRZECZYTAJ JUŻ TERAZ MAGAZYN GALERII RYNEK

Dodano dnia: 04 Grudzień 2019 r., w kategorii Aktualności

Chociaż zima nie dała się jeszcze we znaki, jesień mamy praktycznie za sobą. Co robić, by nie ulec chandrze i ponurym myślom tak charakterystycznym dla tych pór roku? Galeria Rynek może się okazać najlepszym antydepresantem. I jakim przyjemnym w aplikowaniu!

 7 GRUDNIA BĄDŹCIE RAZEM Z NAMI!

Dodano dnia: 04 Grudzień 2019 r., w kategorii Aktualności

Jeszcze tylko trzy dni dzielą nas od Mikołajek w Galerii Rynek! Nie wiemy jak Wy, ale my już się do nich szykujemy! Zaczęliśmy od konkretu, czyli od tego, co wszyscy lubią najbardziej. Być może któryś ze spakowanych już upominków trafi do rąk Waszych Pociech... Już my się o to zatroszczymy!

 

Sprawcie Swoim Dzieciom niezapomniane Mikołajki razem z Galerią Rynek! Przypominamy, że specjalnie dla najmłodszych naszych Klientów przygotowaliśmy szereg atrakcji, dlatego 7 grudnia spędźcie razem z nami!

 Ho, ho, ho! Mikołajki w Galerii Rynek!

Dodano dnia: 02 Grudzień 2019 r., w kategorii Aktualności

7 grudnia zapraszamy Wszystkich, Małych i Dużych na Mikołajki w Galerii Rynek!
Macie niesamowitą okazję, aby wkroczyć w atmosferę zbliżających się Świąt i aktywnie spędzić czas w naszym Centrum.
Z okazji Mikołajek przygotowaliśmy moc świątecznych atrakcji, w tym także konkursy z nagrodami.
Bądźcie z nami! Bawimy się w godzinach 10:00 - 14:00!BLACK FRIDAY W GALERII RYNEK NA ŁAMACH TYGODNIKA ZAMOJSKIEGO

Dodano dnia: 27 Listopad 2019 r., w kategorii Aktualności

Drodzy Klienci, szykujcie się na wielkie promocje z okazji Black Friday 2019. Już teraz na bieżąco zamieszczamy oferty wyprzedażowe, jakie będą obowiązywały w naszej Galerii. Część z nich została opisana w aktualnym wydaniu Tygodnika Zamojskiego, do lektury którego odsyłamy.

Nie przegapcie Czarnego Piątku, bo to dzień największych wyprzedaży w roku!

 SERY WIEJSKIE ZAPRASZAJĄ!

Dodano dnia: 27 Listopad 2019 r., w kategorii Aktualności

Od 27 do 30 listopada w Galerii Rynek będziecie mogli zaopatrzyć się w najlepsze zagrodowe sery z różnych regionów kraju. Zapraszamy na zdrowe zakupy!PRZEPUSTKA DO SŁAWY

Dodano dnia: 18 Listopad 2019 r., w kategorii Aktualności

W sobotę, 16 listopada w Galerii Rynek odbył się casting organizowany przez ATV Film Centrum Filmowe w Łodzi. Była to pierwsza tego typu atrakcja w naszym Centrum. Czy komuś otworzyła drogę do stania się gwiazdą filmu i reklamy? Mamy nadzieję, że tak. Tego życzymy sobie i Wam!    

 Strony