Promocje


Trafione prezenty dla dziadków w TOP SECRET

Dodano dnia: 20 Styczeń 2020 r., w kategorii Promocje

Szukacie prezentu dla babci albo dziadka z okazji ich święta? A co powiecie na propozycje TOP SECRET? Naszym zdaniem są jak najbardziej trafione! Z pewnością pokochają je także i Wasi dziadkowie! Zapraszamy na zakupy!STUDNIÓWKOWE ZAKUPY TYLKO W TOP SECRET!

Dodano dnia: 17 Styczeń 2020 r., w kategorii Promocje

A jak tam przygotowania do Waszej Studniówki? Mamy dla Was naprawdę przepiękne stylizacje! Znajdziecie je w jednym z Waszych ulubionych sklepów... Oczywiście w Galerii Rynek! TOP SECRET zaprasza! ZIMOWA OCHRONA I PIELĘGNACJA DO -30% #Natura

Dodano dnia: 16 Styczeń 2020 r., w kategorii Promocje

*Oferta ważna od 16.01. do 29.01. 
Zapraszamy!FINAL SALE W TOP SECRET!

Dodano dnia: 15 Styczeń 2020 r., w kategorii Promocje

Już czas na FINAL SALE do -70% w Top Secret! Przyjdźcie i sprawdźcie co dla Was przygotowano! Teraz jeszcze więcej produktów w jeszcze lepszych cenach! Na powitanie nowej dekady BIG STAR pogłębia wyprzedaż!

Dodano dnia: 09 Styczeń 2020 r., w kategorii Promocje

Do 22 stycznia otrzymasz 90% rabatu na drugi produkt. Zapraszamy. WYPRZEDAŻ W NEONAIL

Dodano dnia: 08 Styczeń 2020 r., w kategorii Promocje

Pełna kolorów ZIMOWA WYPRZEDAŻ z NeoNail wystartowała! Tego nie możesz przegapić! Przyjdź na naszą wyspę i wybierz dwa wyprzedażowe lakiery kolorowe, a tańszy z nich dostaniesz za 1 zł.
Casio Vintage Premium #Time Trend

Dodano dnia: 03 Styczeń 2020 r., w kategorii Promocje

Kultowa linia zegarków Casio Vintage powiększa się o nowe modele Premium
Ikony stylu nabierają szlachetności. Casio wynosi swoje kultowe modele z linii Casio Vintage na wyższy poziom elegancji. Oryginalny kształt koperty zegarków nabiera zupełnie nowego charakteru dzięki wzbogaceniu o szkło mineralne z efektem masy perłowej. Chłodny, dyskretny blask masy perłowej nadaje linii wyjątkowy, dojrzały styl.KARNAWAŁOWE SZALEŃSTWO CENOWE DO -60% #Natura

Dodano dnia: 02 Styczeń 2020 r., w kategorii Promocje

*Oferta ważna od 28.12.19 do 15.01.20 rStrony